Kategorie
Elektronika

Prawdopodobnie po Głośnikach

Autor: Łuki

Witam serdecznie.
nazywam się Łukasz Michał Połeć.
urodziłem się w 1993 roku.
jestem osobą niewidomą, interesuje się komputerami, muzyką, i radiami. lubię poznawać nowych znajomych.
Zapraszam na mojego bloga. myśle, że każdy coś tu znajdzie dla siebie, bo ten blog bardzo dużo mówi o moich zainteresowaniach, i omnie samym.
zapraszam.

14 odpowiedzi na “Prawdopodobnie po Głośnikach”

Podsumujmy: Do suba wchodzi od głośnika taki kabelek z dwiema śrubkami tak? Prawy głośnik jest podpinany poprzez jeden Cinch. Z głośnika sterującego wycchodzi także kabelek Jack idący do kompa. Napisz czy się zgadza.

czyli idzie z subwofera 1 kabel jack jack, czy kabel 2 x cinch/ 1 x jack? Opisz to jakoś tak konkretniej żeby było wiadomo gdzie szukać ewentualnego problemu.

Podopychaj wszystkie wtyczki, sprawdź kabel idący od głośnika sterójącego, czy dobrze przykręcony, czy żaden pin nie wygięty, czy w kompie wtyczka dopchnięta, poruszaj nimi delikatnie na wszystkie strony w okolicy wtyczek.

Najlepiej by było, gdyyś udał się z tymi głośnikami do serwisu elektronicznego, i pokazał, w czym jest problem. Może w tym serwisie by Ci prędzej doradzili, bo tak gdybać, to każdy sobie może. Albo jeszcze druga możliwość jest taka, że może kabelek aux się uszkodził, i może jakbyś kupił drugi kabelek aux, to może wtedy zacznie grać normalnie.

To tak jak ci piszę. Udaj się z nimi do serwisu, bo to chyba coś poważniejszego, chociaż ja się na tym aż tak nie znam, ale kiedyś identycznie zachowywały się jedne z moich słuchawek dousznych, było podobnie, jak u Ciebie w głośnikach. Jak było ustawione na cicho, to grała tylko lewa słuchawka, a jak podkręciłem głośność na maksimum, to prawa słuchawka była słyszalna, ale o wiele wiele ciszej, niż lewa. I niestety nic się już z tymi słuchawkami nie dało zrobić, bo tam chyba kabelek poszedł, no więc musiałem sobie kupić drugie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

EltenLink